Kullanım Koşulları

Bursaapartmantemizligi.com Kullanım Koşulları
Bursaapartmantemizligi.com web sitesini kullanmadan önce alt bölümde yer alan koşulları kabul etmelisiniz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde web sitesini kullanmaktan vazgeçiniz.

  • Bu web sitesi Güneş tepe Mah. 1.seç sok. No: 9 / Osmangazi/ Bursa / .adresinde ofisi bulunan Ekin Temizlik ve Destek Hizmetleri Şirketine aittir. Sitede yer alan hizmetler Ekin Temizlik ve Destek Hizmetleri   tarafından sunulmaktadır.
  • www.bursaapartmantemizligi.com alan adını kullanarak siteye giriş yapmış kullanıcılar sadece hukuka uygun işlemler yapabilir. Yapılan kullanıcı yorumlarından kullanıcılar kendileri sorumludur ve Gizlilik Politikası maddelerine göre hareket edilmektedir.
  •  Ekin Temizlik ve Destek Hizmetleri Şirketi sitede yer alan tüm hizmetleri, bilgilendirmeleri ve içerikleri ön uyarı yapmaksızın değiştirebilme hakkına sahiptir.
  • Bursaapartmantemizligi.com  yer alan içerikler ve resimler; yazarlar tarafından yazılmakta, tüm içerik ve resimlerin kullanım hakları DMCA ile korumalıdır. Yazılı izin olmaksızın, ziyaretçilerin, Kurum ve Kuruluşların Ekin Temizlik ve Destek Hizmetlerine ait resim, yazı, grafik, video dosyası gibi içeriklerin kullanımı yasak olup; gerekli görüldüğünde Adli Merciler ve Bursa Mahkemelerince Hukuki Takibatı için işlemler yapılabilecektir.
WhatsApp Hızlı İletişim